môj

Michal

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
michaelis

Aj keď som zmienil, že sa sem pozriem až o rok, nazrel som sem už po troch mesiacoch, no a je to tu ako v krčme. Nájdeš si nejakú dobrú, len sem-tam nejaký kokot v kúte.Potom tam začnú chodiť ďalší kokoti, zahlučnia a zasmradia. Tí normálnejší chodiť prestanú, zostanú len odolnejší štamgasti. Tak si hľadáš inú krčmu.. A tak dookola.
Pred tým, než si zmažem účet, chcem ešte niečo prezradiť kamarátom z ´´druhého brehu´´, čo im ich voccovia nepovedia a samým im to nedôjde: takže milí priatelia Ruska a iné hoviadka (zaujímalo by ma koľkí z vás v Rusku boli, alebo aspoň videli živého rusa, napr. na dovolenke v Bulharsku :D:D:D) - ak sa RF podarí príklonom Slovenska k Rusku zbaviť sa hrozby basy (o nič iné mu nejde, o ľudí už vôbec nie), čaká vás chmúrna budúcnosť. Na začiatok si zbalia kufre zahraniční investori a nezamestnanosť stúpne k 40 percentám (môj odhad), ak sa aj zbavíme eura, inflácia vystrelí do nebies a to vystrelí aj Kokotlebovcov. Tí, neschopní niečo vytvoriť, znárodnia čo ostalo bohatším, za dva roku to prežerú a príde hlad. Problémy, ktoré sa vám zdá, že teraz máte, nebudú ani odvarom odvaru toho, čo si viete predstaviť. Tak hurá do svetlých zajtrajškov.
PS: ja už mám zbalené..
PS II: Nepotrebujeme voccov ani vládcov, len správcov štátu.

 
pherkard
pherkard | 23.2.2022 18:44

Nerozumiem: "- ak sa RF podarí príklonom Slovenska k Rusku..."
Preco sa ma Ruska Federacia priklanat k Slovensku k Rusku...
Este dobre, ze tu neprispievas, si uz cely dopleteny.
;>D


trombon
trombon | 23.2.2022 18:53

Neviem kam mas namierene no ja som v taliansku... roboty je tu pokokot a rusi sem chodia len nakupovat topanky a kozuchy a robit bordel po hoteloch


pherkard
pherkard | 23.2.2022 18:57

"POKOKOT" Slovo "pokokot", napriek prvému dojmu nie je žiadna nadávka...
Slovo "pokokot" je jedným zo slov, ktorým sa vďaka bohatému fondu slovenského jazyka dá vyjadriť matematická hodnota, ktorá nie je ani číslo, ba ani prvočíslo. Slovo pokokot znamená niečo medzi veeeľa až nekonečnom.
Je to zároveň slovo, ktoré nám, Slovákom, môžu iné kultúry iba závidieť a môže sa označiť ako skvostný slovenský slovný endemit. Na západnom slovensku, najmä v Bratislave sa ako miernejšia forma používa slovo "mrťe" (dôraz na mäkke Ť ). Inak slovom "pokokot" sa dá napríklad vyjadriť aj výška na padnutého snehu, prípadne hĺbka vody... Už pred 60-timi rokmi mali prostí ľudia pokokot problémov a životných priekov, s ktorými sa museli deň čo deň zaoberať . Slovo " pokokot" sa tak časom rozšírilo po celom Slovensku. Najnovšia správa zo sveta hovorí, že populárna slovenská fyzikálna jednotka "pokokot" bude v krátkej dobe zaradená do medzinárodnej SI sústavy základných fyzikálnych jednotiek.
Zistilo sa totiž, že sa bez nej nezaobíde Európa ba ani Amerika.
Europský parlament má napríklad "pokokot" poslancov a berú "pokokot" peňazí, americký prezident má pred voľbami "pokokot" sľubov a o uplatnení v Číne ani nehovorím, je ich proste ...... "pokokot"


trombon
trombon | 23.2.2022 19:01

dik a mas pokokot pravdu


nijan
nijan | 23.2.2022 19:10

ale ved to uz sme historicky prezili, komunisti osrali volby v 1946 znarodnili majetky a prejedli ich, cas sa tu zastavil natolko, ze sme od padu komunizmu dodnes nedokazali dobehnut rozdiel


enpece
enpece | 23.2.2022 19:42

Otazka, ako sa tu da zmazat ucet? Nikde tu magicke tlacidlo "delete account" "zmazat ucet" "удалить аккаунт" nevidim.

A ostavam so sudruzskym pozdravom, mozem jebat vsetkych kokotov a prakokotov.


Nathanael
Nathanael | 23.2.2022 20:07

pherkard 23.2.2022 18:44 - RF v tomto prípade znamená hranol. Teda politik, čo už údajne dávno nie je v politike a ktorý sa po prehratých voľbách vzdal mandátu v NR SR...


tmiro | 23.2.2022 21:03

Ja mam pád platný ešte asi 4 roky. Vybavil som si ho k ceste na Ukrajinu. Inak som sa dovtedy do Bulharska a Španielska zaobisiel s občianskym preukazom.


tmiro | 23.2.2022 21:03

*PAS


register
register | 24.2.2022 07:02

Nuz ked vsetci rozumni ludia odidu tak to tu bude vyzerat fakt ako v rozvojovej krajine. Ono to tu vyzera uz teraz takto kvoli tomu ze tinrozumnejsi uz pradavno odisli.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader