Michal

môj

Michal

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
michaelis

o tom, ako si chcel Žilinka reputáciu vylepšiť.
Maroškov bábkar mu po posledných dokurvených dejstvách potreboval vylepšiť image, a tak vymyslel obvinenie novinárov, aby ho Maroško mohol hrdinsky dať preskúmať a zrušiť.
Už sa teším na ďalšie dejstvo..

 
Jojojo
Jojojo | 21.9.2021 21:40

Nevyzradila náhodou Tódová identitu svedka, ktorý vypovedal pod podmienkou, že mu vyšetrovatelia zaručia anonymitu? Ako je možné, že sa to rieši až teraz? A odkiaľ to Tódová vedela? Kaviarnikov netrápi ten bordel, že unikajú veci zo spisov a istí novinári sú nedotknuteľní aj keď maria vyšetrovanie? Koľko ďalších svedkov odmietlo vypovedať keď videli, že ich identita môže byť zajtra v novinách?


tmiro | 21.9.2021 23:17

Áno.


Ehmm
Ehmm | 22.9.2021 09:00

Jojojo, otázne je, že či by sa tak vyšetrovalo, ak by neunikali informácie. Tým, že sú informácie vonku, už to nemôžu len tak ututlať.

Druhá vec je, že mne príde obvinenie účelové v inom zmysle. Skúsili ako by ľudia reagovali, ak by s takými čistkami prišli po voľbách. Verte, že každé slovo Fica má nejaký význam. On si každé jedno slovo dôkladne premyslí. Povie "Treba sa pozrieť na majetky Tódovej" a na FB ľudia píšu, že si užíva majetky. Oni sa toho chytia, aj keď on je čistý, z ničoho konkrétneho neobviňuje. Postupne v ľuďoch pestuje nevraživosť voči novinárom a konkrétnym. Byť dotyčnými novinármi, po voľbách idem do zahraničia, ak nechcú skončiť v base, a toto bola ukážka, čoho ich čaká.


Michal
Michal | 22.9.2021 10:33

Je ten Jojojo fakt taký svinský rypák, alebo len chce okoreniť guláš ? V tom druhom prípade mu niekto vysvetlite rozdiel medzi korením a sračkami..


trombon
trombon | 22.9.2021 12:27

Michal pokusal som, ale zistil som, ze to nema vyznam, ak niekto pouziva sracky ako korenie


vlado
vlado | 22.9.2021 12:41

jojojo je symptomatické, že ta trápi únik zo spisov, ale netrápi ťa ficova mafia. a kvôli takýmto obmedzeným tupcom ako si ty tu nikdy dobre nebude. prečo nemôžeš ísť žiť do ruska? alebo skočiť pod vlak? vieš ako si tvoja rodina vydýchne?


Luqi
Luqi | 22.9.2021 14:21

Vlado, jojojo sa podľa všetkého na tom priživoval, najeké omrvinky hádzali aj jemu. Preto obhajuje grálzlov ala Fico.
Druhá možnosť by bola že je úplny retard, ale tomu neveríííím.


Jojojo
Jojojo | 22.9.2021 15:58

Pacienti sa vyzúrili a ale odpoveď som nedostal ani jednu.
Úniky zo spisov dosť často končia tak, že oslobodia nejakého Kočnera. Potom ovečky skáču 2 metre do vzduchu. Ale to Tódovú netrápi. Jej stačí, že ovečky skáču. Ovečkám sa natlačí seno aby vedeli, ako to bolo. Nejaké dokazovanie ich nemusí trápiť.


vlado
vlado | 24.9.2021 17:24

jojojo: v každej redakcii rozmýšľajú nad tým, či tie informácie čo majú nie sú tak citlivé že by ich ne/mali zverejniť, majú aj právnikov ako poradcov.
keby nebolo novinárov, vieš koľko káuz a tunelov by ostalo neznámych? a určite ich je ešte teraz veľmi veľa. toto ťa netrápi že platíš dane ako sprostý a ficiak s kolegami ich ulievajú na bahamy?


Jojojo
Jojojo | 25.9.2021 19:02

Takže oni môžu porušovať zákon, lebo oni hovoria, že je to vo verejnom záujme? Trochu zvrátená logika, nie?
Bod 2 v tomto článku to popisuje celkom dobre:
https://www.postoj.sk/88811/matovic-sa-zrejme-boji-svojich-vlastnych

A ostatní tunajší pravoverní by si mali prečítať hlavne bod 4. Dag, zdá sa, dýcha a píše o čosi slobodnejšie, odkedy odišiel z Aktualít.


trombon
trombon | 25.9.2021 21:43

jojojojojojo... ty si rozpoltena osobnost, nedavno si tu tliachal o neslobode slova, teraz tu argumentujes s clankom ostro namierenym proti vladnucim politikom...to nema logiku ! kto su oni? myslis novinarov? ak by porusovali zakon, tak by uz neboli novinarmi... opat trepes vseobecne dristy hodne dezorientovaneho, znudeneho, senilneho dochodcu, co si zaumienil, ze rozumie najlepsie vsetkemu a vsetkych nasmeruje na spravnu kolaj... jednym slovom hnup...


vlado
vlado | 29.9.2021 12:46

jojjoo: ja niekde schvaľujem porušovanie zákona?
už je to obvinenie stiahnuté, no čo teraz jojko? čo s tou informáciou spravíš, nepripadáš si teraz ako kokotko?


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader